• کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان همدان: از برگزاری «کلاس سبک زندگی اسلامی» در همدان خبر داد.
  •  كارشناس امور قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان همدان، از برگزاری کلاس «سبک زندگی اسلامی» در همدان، خبر داد.

  •  كارشناس امور قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان همدان، از آغاز ثبت نام کلاسهای متنوع قرآنی در مراکز قرآنی مردمی همدان، خبر داد.

  •  كارشناس امور قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان همدان، از آغاز ثبت نام کلاسهای متنوع قرآنی در مراکز قرآنی مردمی همدان، خبر داد.

  •   پیامبر اسلام (ص): بهترین شما کسیست که قرآن را بیاموزد و آموزش دهد.

  • امام علی(ع): آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

     

  • امام صادق (ع):هر کس به شایستگی در حق خانواده اش نیکی کند، عمرش طولانی میشود.

     

اداره امور قرآني اداره كل تبليغات اسلامي استان همدان اداره كل تبليغات اسلامي استان همدان

آزمونهای ورودی تربیت معلّم روخوانی و روانخوانی قرآن در همدان برگزار شد.
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
0 نظر
68 بازدید

مسعود عباسي كارشناس امور قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان همدان با اعلام اين خبر گفت: با هماهنگی واحد آموزش اداره امور قرآنی استان، از هفته 20شهریور ماه سالجاری با فراخوان ثبت نام دوره تربیت معلّم روخوانی و روانخوانی قرآن کریم ویژه خواهران در کانون قرآن این شهرستان آغاز و تا 20 آبان ماه 97 ادامه داشت. 70 نفر از خواهران 18 تا 45 سال و دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، ثبت نام نموده و در آزمونهای ورودی کتبی (کتابهای مفاهیم قرآن جلد 4 و 5 استاد مسعود وکیل، کتاب روخوانی و روانخوانی نور استاد احمد حاجی شریف) و آزمون شفاهی (قرائت سطح 4) شرکت کردند.

عباسي در پایان گفت: قبول شدگان در آزمونهای ورودی کتبی و شفاهی جهت تشکیل پرونده و حضور در دوره دعوت می شوند. در ضمن؛ کلاسهای دوره مذکور، از هفته دوم آذر ماه سالجاری به مدت 2ماه، هفته­ای 3 روز، از ساعت 14 تا 17 عصر، با حضور اساتید ممتاز روش تدریس روخوانی، قرائت، بخش خوانی، روان شناسی آموزشی، احکام عمومی- قرآنی و درآمدی بر علوم قرآنی در کانون قرآن همدان برگزار می شود. در پایان دوره، پس از برگزاری آزمونهای کتبی و شفاهی پایان دوره؛ به قبول شدگان، گواهینامه تربیت معلّم روخوانی و روانخوانی قرآن کریم از سوی سازمان دارالقرآن الکریم کشور صادر می شود و علاقه مندان در کلاسهای مراکز قرآن شهری و روستایی از توان علمی ایشان در تدریس کلاسهای روخوانی و روانخوانی قرآن بهره مند می شوند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر