اللَّهُ نَزَّلَ أَحْسَنَ الْحَديثِ کِتاباً مُتَشابِهاً مَثانِيَ..... ( آيه 23 - سوره زمر )

دوره «تربیت معلم روخوانی و روانخوانی قرآن کریم» خواهران در همدان شروع شد.
سه شنبه ۰۴ دى ۱۳۹۷
0 نظر
203 بازدید

مسعود عباسي كارشناس امور قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان همدان با اعلام اين خبر گفت: با فراخوان کردن جهت ثبت­نام در دوره«تربیت معلم روخوانی و روانخوانی قرآن­کریم» علاقه­ مندان خواهر با شرایط سنی 18 تا 45 سال با تکمیل کردن فرمهای ثبت­ نام، آمادگی خود را جهت حضور در آزمونهای ورودی شفاهی و کتبی، اعلام کردند.

عباسی در ادامه افزود: آزمونهای ورودی شامل: شفاهی (روخوانی کل قرآن در حدّ قراءت سطح 4) کتبی (روخوانی و روانخوانی نور تألیف احمد حاجی شریف و محمد خواجوی و کتب مفاهیم جلد 4 و5 استاد مسعود وکیل) می­ باشد که پس از قبولی و کسب حدّنصاب قبولی  آزمونهای ذکر شده، در دوره؛ حضور خواهند یافت.

مسعود عباسي در ادامه گفت:  در این دوره، 70 نفر شرکت کرده و 35 نفر در کلّیه آزمونهای ورودی قبول شده و وارد دوره شده­اند. دروس دوره تربیت معلم روخوانی، شامل روش تدریس روخوانی و روانخوانی(شفاهی) رفع اشکال و پرسش و پاسخ کتب روانشناسی آموزشی، رسم المصحف، در آمدی بر علوم قرآن، احکام شرعی عمومی و قرآنی ، اخلاق معلّمی است و در پایان، دوره از نیمه اوّل آذرماه سالجاری آغاز  شده و تا بهمن ماه 97 ادامه دارد، در ضمن، آزمونهای پایانی دوره، پس از اتمام دوره، برگزار می­ شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر