اللَّهُ نَزَّلَ أَحْسَنَ الْحَديثِ کِتاباً مُتَشابِهاً مَثانِيَ..... ( آيه 23 - سوره زمر )

برگزاری جشن میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) در مؤسسات قرآنی شهر مریانج همدان
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸
0 نظر
50 بازدید

مسعود عباسي كارشناس امور قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان همدان با اعلام اين خبر گفت: در آستانه ماه ربیع الأوّل، سالروز میلاد مسعود پیامبر رحمت، محمّد بن عبدالله(ص) و فرزند گرامی ایشان امام جعفر صادق(ع)؛ جشنی بدین منظور در مؤسسات قرآنی امام صادق(ع) و  منتظران حضرت مهدی(عج) شهر مریانج همدان، برگزار شد.

عباسي در ادامه گفت: جشن میلاد مؤسسه امام صادق(ع) با حضور 180 نفر از آحاد مردم این شهر؛ در شب میلاد و در مسجد جامع شهر مریانج با تلاوت قرآنو خیر مقدم مدیر مؤسسه برادر حسن مظاهری آغازشد، در ادامه؛ با طرح سؤالات شفاهی به 12 نفر از خواهران و برادران ممتاز، جوایزی اهداء شد، 5 نفر از حافظان کل قرآن و 9 نفر حافظان 5، 10 و 20 جزء قرآن با اهداء جوایز و لوح تقدیر تجلیل شدند و در پایان، با توزیع شیرینی و شربت، از میهمانان این مراسم باشکوه، پذیرایی شد.

مسعود عباسی در پایان یادآور شد: جشن میلاد مؤسسه منتظران حضرت مهدی(عج) در محلّ مؤسسه و در عصر روز میلاد با حضور 150 نفر از خواهران و برادران قرآن آموز نوجوان به همراه والدین ایشان، با برگزاری مسابقه حضوری و اهداء جوایز نقدی به ممتازین از طریق قرعه­ کشی و همچنین به 20 نفر از قرآن آموزان موفّق در رشته ­های روخوانی، تجوید و مفاهیم قرآن، جوایزی؛ اهداء شد. اجرای گروه تواشیح منتظران حضرت مهدی(عج)، توزیع شرینی، از برنامه­ های دیگر این جشن نورانی بود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر