اللَّهُ نَزَّلَ أَحْسَنَ الْحَديثِ کِتاباً مُتَشابِهاً مَثانِيَ..... ( آيه 23 - سوره زمر )

برندگان آزمون قرآن صاعد 3
سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸
0 نظر
143 بازدید

به گزارش مثاني از اداره امور قرآني استان همدان، مسابقه قرآن صاعد (۳) بمناسبت گرامیداشت چهل و یکمین پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر در روز پنجشنبه 17 بهمن ماه به صورت همزمان در ۱۳ حوزه در سراسر استان برگزار شد.

فرهادي در توضيح اين خبر گفت: مسابقه مذکور از ترجمه و مفاهیم دعای 23 تا 35 از کتاب شریف صحیفه سجادیه و حكمت هاي 121 تا 240 از كتاب فاخر نهج البلاغه برگزار شد.

وي گفت: مجموعاً  384 نفر در این مسابقه شرکت نمودند و ۲۸ نفر حائز رتبه برتر و ۱۷ نفر هم شایسته تقدیر شدند. جوایز و هداياي در نظر گرفته شده به صورت شهرستاني به ایشان اهدا شد.

فرهادي در آخر افزود: مقرر است این مسابقه در سال آتی نیز در ایام الله دهه فجر برگزار گردد.

 

 

اسامي برندگان:

 

شهرستان همدان

نفر اول:

ليلا بختياري پور                          نمره: 38

نفر دوم:

مژگان پناهي شكوه                     نمره: 37

نفر سوم:

فاطمه صادقي                             نمره: 36


شهرستان نهاوند

نفر اول:

زهرا عشوندي                           نمره: 34

نفر دوم:

فيروزه فراشي                          نمره: 32

نفرات سوم:

زينب متين                               نمره: 31

فائقه فراشي                            نمره: 31

فاطمه گرايي                             نمره: 31


شهرستان ملاير

نفر اول:

زهرا آئين جگر                            نمره: 38

نفر دوم:

طاهره مقني                                 نمره: 37

نفر سوم:

يوسف نامور                             نمره: 34


شهرستان كبودرآهنگ

نفرات اول:

سيده سوريه كوروش طباطبايي  نمره: 36

راضيه سليماني                       نمره: 36

نفرات دوم:

مينا گماري                                  نمره: 34

فاطمه اوجي                             نمره: 34


شهرستان تويسركان

نفر اول:

نرگس سوري                             نمره: 39

نفر دوم:

زهره توكلي                               نمره: 34

نفرات سوم:

طيبه عطاري                            نمره: 31

زهره مالمير                            نمره: 31


شهرستان اسدآباد

نفر اول:

زهرا كاظمي                              نمره: 36

نفر دوم:

وحيد صفري                             نمره: 33

نفر سوم:

وحيد كمانگر                          نمره: 30


شهرستان فامنين

نفر اول:

حسن سهرابي                           نمره: 31

نفرات دوم:

سميه قرباني                            نمره: 28

رقيه بازلي                            نمره: 28


شهرستان رزن

نفر اول:

ملائكه سياحت اظهر                نمره: 30

نفر دوم:

آتنا طهماسبي                          نمره: 26

نفر سوم:

مريم مشفق                         نمره: 25

 

 


افرادي كه شايسته تقدير شدند:

عباس ظفری ۳۰ نهاوند
راضیه فرجی 33 كبودرآهنگ
فهیمه سلیمانی 32
نرگس اوجی 32
روح الله  اسدي 30
وحید اکبری ۳۱ ملاير
ریحان شاهسوند ۳۰
فاطمه صفری ۳۰
علی فرخی ۳۵ همدان
حمیده محمدی ۳۴
زینب نوری ۳۴
افسانه برق زدگان ۳۴
صادق شرفی ۳۲
حمیده سلیمی ۳۲
احسان نظری ۳۱
ناصر دی آبادی ۳۰
محبوبه لطفی ۳۰
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر