اللَّهُ نَزَّلَ أَحْسَنَ الْحَديثِ کِتاباً مُتَشابِهاً مَثانِيَ..... ( آيه 23 - سوره زمر )

بازدید مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان از خانه های قرآن کبودرآهنگ
پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
0 نظر
17 بازدید

به گزارش مثانی از همدان، رضا فرهادی رئیس اداره امور قرآنی استان همدان در خصوص بازدید از فعالیت های قرآنی شهرستان کبودرآهنگ گفت:

برنامه بازدید از فعالیت‌های قرآنی بخش گل تپه با حضور مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی، رئیس اداره امور قرآنی، رئیس و کارشناس شهرستان در مورخ 99/11/19 از ساعت ۷:۳۰ آغاز شد. در این بازدیدها خانه های قرآن روستای علیصدر، قهورد علیا و سفلی و موسسات قرآنی مردمی بخشی گل تپه مورد بازدید قرار گرفتند.

فرهادی گفت: در هر روستا جلساتی با حضور مسئول خانه قرآن، رئیس شورا و دهیار، مسئول بسیج و افراد شاخص فرهنگی و قرآنی به منظور ارائه گزارش فعالیت‌های صورت گرفته، بررسی مشکلات و موانع و بیان راهکارهای مناسب برگزار گردید و پس از بازدید از خانه های قرآن روستایی به منظور تحقق مفاد تفاهم نامه چهارجانبه، جمع‌بندی نتایج بازدید، استفاده از ظرفیت‌های موجود بخش و توابع، بررسی مشکلات و موانع موجود جلسه ای با حضور بخشدار و دهیاران برخی از روستاها، رؤسا و مسئولین دستگاه‌های دولتی و مراکز قرآنی مردمی برگزار شد. در این جلسه پس از تلاوت قرآن، خیرمقدم توسط بخشدار محترم رئیس اداره امور قرآنی به طرح موضوع و اهداف بازدید پرداخت. در پایان پس از بیان نقطه نظرات و پیشنهادات حضار، از تعدادی از فعالان قرآنی به ویژه بخشدار محترم تجلیل به عمل آمد.

 
 
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر