اللَّهُ نَزَّلَ أَحْسَنَ الْحَديثِ کِتاباً مُتَشابِهاً مَثانِيَ..... ( آيه 23 - سوره زمر )

سازماندهی متفاوت جلسات
چهارشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۶
0 نظر
597 بازدید

از سوی سازمان دارالقرآن الکریم و به منظور برنامه‌ریزی هرچه بهتر برنامه‌های کمیته قرآن ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی که مسئولیت آن نیز با این سازمان است، جلسات این کمیته از امروز، ۱۸ آذرماه سازماندهی و با شیوه جدید برگزار می‌شود.
طی برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی سازمان دارالقرآن الکریم، جلسه کمیته قرآن ستاد دهه فجر از ساعت ۱۰:۳۰ امروز، ۱۸ آذرماه با حضور مسیب‌زاده، مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در محل سازمان دارالقرآن برگزار می‌شود.
همچنین، جلسه بعدی کمیته نیز عصر امروز و از ساعت ۱۴ با حضور حمید صابرفرزام، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و مدیرمسئول خبرگزاری ایکنا،‌ محمدحسین محمدزاده، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما و احمد ابوالقاسمی، مدیر رادیو قرآن برگزار می‌شود.
طی فردا یکشنبه، ۱۹ آذرماه نیز جلسه کمیته قرآن ستاد دهه فجر از ساعت ۱۰ با حضور مدیران قرآنی نیروهای مسلح ازجمله ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج، نیروی انتظامی و وزارت دفاع برگزار خواهد شد. جلسه بعدی کمیته نیز صبح روز دوشنبه، ۲۰ آذرماه با حضور مدیران قرآنی اتحادیه تشکل‌ها و نیز مؤسسات قرآنی برقرار می‌شود.
همچنین، طی روز سه‌شنبه، ۲۱ آذرماه نیز جلسه کمیته قرآن ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی از ساعت ۷:۳۰ با حضور عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران قرآنی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد در محل معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، مسئولیت هدایت کمیته قرآن ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی برعهده سازمان دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اسلامی است و ریاست آن به مهدی قره‌شیخلو، رئیس این سازمان است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر